آیا بیت کوین دوباره ۶۰ هزار دلار را می‌بیند؟

طی دو هفته گذشته و پس از ریزش‌های پیاپی بازار رمزارز‌ها که همه را نگران کرده بود، بیت کوین توانست رشدی 40 درصدی را تجربه کند! حالا و پس از این همه افزایش قیمت، یکی از تحلیل‌گران مطرح بازار، خبر از صعود بیشتر داده است!

به گزارش دیلی هودل، این تحلیل‌گر بیت کوین، رشدی سهمگین را برای بیت کوین و در صورتی که به بالای 44 هزار دلار برسد، پیش‌بینی کرده است! این استراتژیست برتر، انتظار اصلاح‌های زیادی را در طی این روند قدرتمند صعودی ندارد! درواقع اصلاح‌ها در این روند صعودی، ضعیف خواهند بود.

این استراتژیست برتر که در صفحه توییتر خود با نام مستعار Credible فعالیت می‌کند، عنوان کرده که اگر بیت کوین به بالای 44 هزار دلار برود، باید منتظر ادامه یافتن روند صعودی بدون اصلاح باشیم!

این که دلیل این صعود غیرمنتظره و هیجانی چه چیزی می‌تواند باشد، نامعلوم است، اما چیزی که مشخص است، تارگت بعدی بیت کوین است که حدود 47 هزار دلار قرار دارد!

این تحلیل‌گر بیان کرده که عموم مردم با رسیدن قیمت بیت کوین به محدوده 47 هزار دلار، احتمالا دیدگاهی نزولی خواهند داشت و منتظر شروع موج نزولی بعدی خواهند بود، اما هرگز این‌طور نخواهد شد!

Credible عقیده دارد که بیت کوین همچنان به صعود‌های خود ادامه خواهد داد و در این میان، کمی هم تثبیت قیمتی خواهد داشت که ممکن است عموم مردم از آن به عنوان شروع موج نزولی بعدی یاد کنند.

اگر بخواهیم بر اساس نمودار Credible بازار را بررسی کنیم، باید منتظر بیت کوین بالای 60 هزار دلاری باشیم، آن هم به‌زودی! این تحلیل‌گر بیان کرده که بیت کوین تاکنون طبق تحلیل او پیش رفته‌ است و در صورتی که بیت کوین به بالای 44 هزار دلار برسد، این تحلیل‌گر از تحلیل خود مطمئن‌تر خواهد شد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.