نظر یک تحلیل‌گر: عبور از ۴۲ هزار دلار کلید جهش قیمت بیت کوین است

جاستین بنت (Justin Bennett)، یکی از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال، به‌تازگی پیش‌بینی جدیدی برای بیت کوین و اتریوم ارائه داده است. بنت گفته است در صورتی که قیمت بیت کوین از ۴۲٬۰۰۰ دلار عبور کند، جهش آن به سطوح بالاتر آغاز خواهد شد.

به گزارش دیلی هودل، بنت ابتدا از بیت کوین شروع کرده است. به‌گفته او، در صورتی که قیمت این ارز دیجیتال از مقاومت ۴۲٬۰۰۰ دلاری عبور کند، می‌تواند تا ۴۰ درصد افزایش یابد.

بنت گفته است:

ناحیه بین ۳۵٬۰۰۰ تا ۳۶٬۰۰۰ دلار حمایت و ۴۰٬۰۰۰ تا ۴۲٬۰۰۰ دلار مقاومت پیش روی بیت کوین است. همان طور که اخیراً گفته بودم، بیت کوین باید از سطح ۴۲,۰۰۰ عبور کند تا بتواند وارد کانال ۴۵,۰۰۰ دلار تا ۴۶,۰۰۰ دلار شود. ناحیه مقاومتی پس از آن هم سطح بین ۵۰٬۰۰۰ تا ۵۳٬۰۰۰ دلار خواهد بود.

نمودار قیمت بیت کوین (نمای ۱ روزه بازار بیت کوین/ دلار)

اکنون که بیت کوین تلاش می‌کند مقاومت ۴۲,۰۰۰ دلار را پشت سر بگذارد، بنت فکر می‌کند که رهبر بازار ارزهای دیجیتال در ادامه با یک اصلاح صعودی قوی مواجه می‌شود.

او افزود:

همچنان با کسانی که فکر می‌کنند قیمت بیت کوین در هفته‌های آینده به‌طور قابل‌‌توجهی افزایش می‌یابد، هم‌نظر هستم. این اتفاق از آن چیزی که فکرش را می‌کردم بیشتر طول کشیده است؛ اما گاهی اوقات شرایط این‌طور پیش می‌رود.

ارز دیجیتال بعدی اتریوم است. از نظر بنت، در حال حاضر نوسان‌های اتریوم جهت خاصی ندارد و فراز و فرود واضحی در بازار آن مشاهده نمی‌شود. به همین خاطر، او فکر می‌کند اتریوم ممکن است با دو سناریو احتمالی مواجه شود.

بنت در این باره می‌گوید:

اگر اتریوم مجدداً حمایت ۲,۵۰۰ دلار را از دست بدهد، حمایت بعدی آن سطح ۲,۲۰۰ دلار خواهد بود. حال اگر بیت کوین حمایت خود را در ناحیه ۳۵,۰۰۰ دلار از دست بدهد و تا ۳۰,۰۰۰ دلار سقوط کند، قیمت اتریوم هم ممکن است پایین بیاید و به ناحیه ۲,۰۰۰ دلار برسد. با این حال، اگر کندل اتریوم بالاتر از ناحیه ۲,۹۰۰ دلار بسته شود، در محدوده بین ۳,۱۰۰ تا ۳,۲۰۰ دلار با مقاومت بعدی خود مواجه می‌شود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.