بهترین توکن‌های دیفای برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۲

به گزارش سایت بیت‌کوینیست، افزایش تعداد پروژه‌های دیفای به این معنی است که شناسایی بهترین پروژه‌ها و توکن‌هایی که پتانسیل رشد دارند، دشوارتر شده است. اما نگران نباشید. ما در این مطلب قصد داریم ۵ پروژه برتر دیفای برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۲ را به شما معرفی کنیم.

۱. پلتفرم EQIFi

پلتفرم وام‌دهی EQIFi، پروژه‌ای است که قصد دارد نحوه تعامل کاربران با پلتفرم‌های دیفای را تغییر دهد. برخلاف بسیاری از پروژه‌ها و پلتفرم‌های شناخته‌شده دیگر، EQIFi امکان ورود کاربران به دنیای دیفای را بسیار ساده‌تر کرده است.

توکن بومی این پلتفرم که EQX نام دارد، بازدهی سالانه ۷۰ درصدی را ارائه می‌دهد. در همین حال، وام‌های فوری این پلتفرم کمترین نرخ‌های بهره سالانه را دارند که برابر با ۰٫۱ درصد است.

در حال حاضر، توکن EQX در محدوده قیمتی ۰٫۰۸ دلار معامله می‌شود که با توجه به طیف وسیع خدمات ارائه‌شده توسط این پلتفرم، بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

۲. یونی سواپ

یونی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های رمزارزی خود را بدون نیاز و وابستگی به یک نهاد مرکزی، مبادله کنند. با وجود صرافی‌های متمرکز بزرگ و معتبری همچون بایننس، کوین بیس و غیره، یونی سواپ توانسته جایگاه خود را در بازار تثبیت کند.

توکن بومی این پروژه، UNI، جزو برترین توکن‌های دیفای به حساب می‌آید. این توکن که در حال حاضر با قیمت ۱۰ دلار معامله می‌شود، از زمان راه‌اندازی خود رشد چشمگیری داشته است.

۳. سوشی سواپ

اگرچه در نگاه اول، سوشی سواپ هم یک صرافی غیرمتمرکز و بازارساز خودکار دیگر مانند یونی سواپ است، اما سوشی سواپ پیچیده‌تر است. صرافی سوشی سواپ یک گام فراتر رفته و خدمات مختلف بخش دیفای، مانند بازده نقدینگی، استیکینگ و وام‌دهی را ارائه می‌دهد.

اگر می‌خواهید از ویژگی‌های سودآور این پلتفرم دیفای استفاده کنید، باید SUSHI، توکن بومی اکوسیستم آن را داشته باشید.

۴. ترا

اگرچه ترا خدمات معمول پروژه‌های دیفای را ارائه نمی‌دهد، اما یک شبکه بلاکچینی کامل است که چندین پروژه بزرگ دیفای بر بستر آن اجرا می‌شود. ترا یک شبکه پولی دیجیتال است که از الگوریتم‌هایی برای حفظ و ارائه استیبل کوین‌های مختلف – با پشتوانه ارزهای فیات مختلف، از دلار آمریکا گرفته تا ین ژاپن – استفاده می‌کند.

میزبانی از پروژه‌های دیفای مختلف در شبکه ترا، توکن بومی این بلاکچین یعنی LUNA را به یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌ها در سال‌های اخیر تبدیل کرده است.

۵. پولکادات

پولکادات، یک پروژه نوآورانه است که امکان اتصال بلاکچین‌های مختلف به یکدیگر را فراهم کرده و با استفاده از پاراچین‌ها، به هر کسی اجازه می‌دهد تا شبکه خود را بسازند. از آن‌جایی که همه پاراچین‌ها به پولکادات متصل هستند، امکان انتقال سریع و آسان دارایی‌های مختلف از طریق این شبکه وجود دارد.

توکن بومی پولکادات، DOT است. این توکن وظایف مختلفی دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به استیکینگ و فراهم کردن امکان مشارکت در مدیریت شبکه، اشاره کرد. در طول یک سال گذشته، DOT رشد قابل‌توجهی داشته است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.