به خاطر تهمت‌ها، دیگر شیبا را نمی‌سوزانیم!

به گزارش سایت یوتودِی، به تازگی تیم پروژه شیبا اقدام به افزایش توکن‌سوزی‌ها کرده است و در راستای همین مسئله، طی 24 ساعت گذشته حدود 95 میلیون توکن شیبا سوزانده شده است.

یک گروه طرفداری شیبا اینو به نام ارتش شیبا، همچنان در حال ارسال توکن‌های شیبا به کیف پول‌های غیرفعال است که باعث از بین رفتن توکن‌های ارسالی می‌شود.

در همین حال یکی از گروه‌های طرفدار شیبا که به طور مرتب به سوزاندن توکن‌های شیبا می‌پرداختند، اعلام کرده‌اند که از این پس، این کار را نخواهند کرد و به فکر ترک این کار هستند!

یکی از کاربران توییتر به نام Shibburn که همیشه اقدام به بررسی و منتشر کردن توکن سوزی‌های شیبا می‌کند؛ درطی توییتی اعلام کرد که حدود 95 میلیون شیبا در طی 24 ساعت گذشته به کیف پول‌های مرده فرستاده شده‌اند و نابود شدند.

کمپین Bigger Entertainment مرتبا شیبا می‌سوزاند و می‌توان گفت که یکی از قدرت‌مندترین کمپین‌ها در این حوزه بود؛ اعلام کرده است که دیگر این کار را ادامه نخواهد داد!

کمپین Bigger Entertainment که یکی از بزرگ‌ترین کمپین‌های سوزاننده شیبا بود اعلام کرد که از اواخر ماه اکتبر تاکنون حدود 1 میلیارد توکن شیبا سوزانده است.

آقای استیون کوپر (Steven Cooper) مدیر اجرایی Bigger Entertainment اعلام کرد که این توقف توکن سوزی شیبا یک شوخی اول آوریل نیست! او در ادامه گفت که به علت تهمت‌هایی که دراین مدت به من و کمپین من زده شد، تصمیم گرفتم که این کار را متوقف کنم.

به‌ طور کلی این اقدام آقای کوپر و کمپین ایشان، تاثیرات منفی بر جامعه شیبا خواهد گذاشت. باید ببینیم که در آینده شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.