بهترین ماینرهای ارز دیجیتال امسال کدامند؟

مسئله استخراج بیت کوین کم کم به یک کسب و کار سودده تبدیل شده است و شرکت‌های خصوصی و اشخاص سرمایه‌دار زیادی به‌دنبال استخراج بیت کوین یا حتی دیگر رمزارزها هستند!

به گزارش وبسایت آنالیتیکس اینسایت، مهندسان زیادی درحال بررسی روند استخراج بیت کوین هستند و سعی می‌کنند تا بهترین و بهینه‌ترین دستگاه برای استخراج بیت کوین را تولید کنند.

استخراج بیت کوین درسال‌های گذشته همواره با مشکلات زیادی مواجه بوده است و منتقدان زیادی از آسیب‌های زیست محیطی این نوع استخراج نوشته‌اند.

علیرغم انتقاد‌های سرسختانه از بیت کوین و استخراج این رمزارز، امروزه بیت کوین از هر موقع دیگری فعال‌تر است و روز به روز به تعداد ماینر‌های آن افزوده می‌شود.

در این خبر سعی خواهیم کرد به اختصار درباره بروزترین و بهترین روش‌های استخراج و مناسب‌ترین دستگاه‌های ماینر صحبت کنیم.

دستگاه ماینر Antminer S19 Pro

Antminer S19 Pro درحال حاضر یکی از بهترین سخت افزار‌های استخراج کننده بیت کوین است و سایر رمزارزهایی است که از الگوریتم SHA-256 استفاده می‌کنند.

بنابر آزمایش‌های انجام شده، Antminer S19 Pro یکی از بهترین‌ها در مصرف انرژی بوده است و راندمان بسیار بالایی نیز دارد.

این دستگاه بالاترین نرخ هش ریت را دارد و می‌تواند به ازای هر کیلووات برق حدود 12 دلار درآمدزایی کند. قیمت هر کیلووات برق تقریبا برابر 0.1 دلار است.

دستگاه ماینر Whatsminer M215

یکی دیگر از دستگاه‌های برتر سال 2022 از لحاظ راندمان، همین دستگاه است. این دستگاه قدرت پردازش بسیار بالایی دارد و به‌خصوص برای استخراج بیت کوین بسیار مناسب است.

قیمت دستگاه ماینر Whatsminer M215 کمی بالا است ولی در عوض پتانسیل بسیار بالایی را برای درآمد‌زایی شما از استخراج فراهم می‌کند.

در ادامه و به صورت لیست‌وار سعی می‌کنیم بهترین دستگاه‌های ماینر در سال 2022 را معرفی کنیم:

  • دستگاه ماینر Bitmain Antminer S7
  • دستگاه ماینر Antminer D3
  • دستگاه ماینر AvalonMiner A1166 Pro
  • دستگاه ماینر AvalonMiner 1246
  • دستگاه ماینر +Antminer L3
  • دستگاه ماینر ++Ebang EBIT E11
  • دستگاه ماینر DragonMint T1

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌های ماینر بسیار خوبی به بازار عرضه شده است و می‌توان گفت اکثر آن‌ها از قابلیت‌های خوبی برخوردار هستند.

اگر به‌دنبال قدرتمند‌ترین دستگاه‌‎های ماینر 2022 هستید، لیست بالا به شما کمک خواهد کرد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.