سیگنال وزیر خزانه داری ایالات متحده به بازار رمزارز/ بیت کوین خیز برداشت

پول و تجارت، جنت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، روز جمعه در مصاحبه ای با CNBC درباره ارزهای دیجیتال صحبت کرد و گفت: بدیهی است که کریپتو رشد چشمگیری داشته است و اکنون نقش مهمی را ایفا می کند، نه در معاملات، بلکه در تصمیمات سرمایه گذاری بسیاری از آمریکایی ها.

او توضیح داد که فرمان اجرایی جو بایدن وزارت خزانه داری و دیگر آژانس های فدرال را موظف می کند که «در مورد مقررات ارزهای دیجیتال فکر کنند».

وقتی از وزیر خزانه داری پرسیده شد که آیا او هنوز در مورد ارزهای دیجیتال شک دارد یا خیر، اظهار داشت: «من کمی شک دارم زیرا فکر می کنم نگرانی های معتبری در مورد آن وجود دارد. برخی از آنها به ثبات مالی، حمایت از مصرف کننده، سرمایه گذار، استفاده برای معاملات غیرقانونی و موارد دیگر مربوط می شود. او افزود: از سوی دیگر، کریپتو مزایایی دارد و می‌دانیم که نوآوری در سیستم پرداخت می‌تواند چیز سالمی باشد.

سخنان وزیر خزانه داری ایالات متحده آمریکا سیگنالی برای رشد بازار رمزارز در روزهای اخیر بوده است به طوری که بیت کوین از ابتدای امروز تاکنون ۰.۴۲ درصد رشد داشته است و ۴۴ هزار و ۶۶۴ دلار قیمت خورده است و اتریوم نیز از ابتدای امروز تاکنون ۰.۸۶ درصد رشد قیمت را تجربه کرده است و این ارز دیجیتال در حال حاضر ۳ هزار و ۱۴۹ دلار قیمت خورده است.

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.