ناکامی بیت کوین در حفظ کانال 42000 دلار/اتریوم پشت سد محکم

به گزارش اقتصانیوز، قیمت بیت کوین که روز گذشته دوباره توانست وارد کانال 42000 دلاری شود، در این کانال ماندنی نشد و دوباره به کانال 41000 دلار رسیده است. قیمت بیت کوین در معاملات امروز حدود 41400 دلار است و افت حدود یک درصدی را نشان می دهد.

ارزش معاملات بیت کوین در شبانه روز گذشته کمی بیش از 23 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن هم 785 میلیارد دلار است.

در مقایس هفتگی، همچنان عملکرد بیت کوین مثبت بوده و افرادی که یک هفته قبل این ارز را خریده اند، در حال حاضر در سود 6 درصدی هستند.

دامیننس بیت کوین هم در حال حاضر عدد 41.82 درصد را نشان می دهد. دامیننس به نسبت سهم بازار بیت کوین در مقابل سایر ارزهای دیجیتال گفته می شود. مدتی است که دامیننس بیت کوین در همین حدود باقی مانده و این نشان می دهد که ارزش ارزهای دیگر، در مقایسه با بیت کوین چندان زیاد یا کم نشده است.

اتریوم پشت سدی محکم

اتریوم چند روزی است که پشت سد 3000 دلار درجا می زند و هرکاری کرده، نتوانسته حتی برای چند لحظه به آن نفوذ کند. برخلاف بیت کوین که طی یک هفته گذشته چند بار توانسته نفوذ موقتی به کانال بالاتر داشته باشد، اما اتریوم در انجام این کار ناموفق بوده و همچنان در کانال 2900 دلار است.

اتریوم در حال حاضر در حدود قیمت 2915 دلار معامله می شود و نسبت به روز گذشته، تغییر چندانی نداشته. اما عملکرد هفتگی آن مثبت 12 درصد است.

ارزش معاملات اتریوم در شبانه روز گذشته 14 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن هم 349 میلیارد دلار است.

بیت کوین

تعادل آلت کوین ها

آلت کوین ها امروز متعادل بودند. تقریبا نیمی از آن ها مثبت اند و نیم دیگر با کاهش قیمت مواجه شده اند. در میان آلت کوین های مثبت، اتریوم کلاسیک با رشد 7.7 درصدی بهترین عملکرد را داشته. آوالانچ هم رشد 4.5 درصدی را نشان می دهد. مابقی آلت کوین های مثبت، رشد کمتر از 4 درصد داشته اند.

در میان آلت کوین های منفی، ApeCoin با بیشترین افت در میان 50 ارز برتر بازار مواجه شده و امروز کاهش قیمت حدود 5 درصدی داشته. زی کش و تورچین هم با افت بیش از 3 درصد، از نمادهای منفی امروز هستند. مابقی آلت کوین های منفی، افت کمتر از 3 درصد داشته اند.

در نمای کلی بازار و در میان 18359 نمادی که وبسایت کوین مارکت کپ آن ها را نمایش می دهد، بیشترین رشد مربوط به نماد HydraMeta با 170 درصد بازدهی در یک روز است. SpaceMeta نیز 150 درصد رشد کرده است. در میان نمادهای منفی هم Spook Inu با افت 99 درصدی، بدترین عملکرد را در تمام بازار دارد.

ارزش بازار؛ 1.88 تریلیون دلار

ارزش بازار ارزهای دیجیتال با افت یک دهم درصدی نسبت به روز گذشته، به عدد 1.88 تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات هم با رشدی اندک، 86 میلیارد دلار بوده که از این رقم 73 میلیارد دلار مربوط به معاملات استیبل کوین ها است.

ارزش معاملات دیفای هم عدد 13 میلیارد دلار را نشان می دهد که معادل 15 درصد ارزش کل معاملات است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.