نسخه فارسی استخر استخراج «Slush Pool» پول راه‌اندازی شد

اسلاش پول (Slush Pool)، اولین و قدیمی‌ترین استخر استخراج بیت کوین در جهان، به‌تازگی از نسخه فارسی وب‌سایت خود رونمایی کرده است. این اولین باری است که یک استخر استخراج شناخته‌شده، زبان فارسی را به‌طور رسمی به پلتفرم خود اضافه می‌کند. کاربران استخر اسلاش پول از این پس می‌توانند با استفاده از رابط کاربری صفحات وب‌سایت و داشبورد استخر اسلاش پول را آسان‌تر از همیشه و با زبان فارسی تجربه کنند.

توسعه‌دهندگان استخر اسلاش پول، یک سیستم نرم‌افزاری هم طراحی کرده‌اند که جزو محبوب‌ترین برنامه‌های موجود برای افزایش بهره‌وری و بهینه‌کردن فعالیت دستگاه‌های استخراج بیت کوین محسوب می‌شود. این برنامه کاربردی که «+Braiins OS» نام دارد، ابزار بسیار مناسبی برای کاهش میزان هدررفت انرژی و افزایش هش ریت‌ ماینرهاست؛ به‌طوری که می‌تواند بهره‌وری دستگاه‌های استخراج را تا حداکثر ۲۵ درصد افزایش دهد. گفتنی است این برنامه هم در حال حاضر به‌طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

این برنامه با تمام استخرهای استخراج بیت کوین سازگاری دارد؛ اما کاربرانی که از استخر اسلاش پول استفاده می‌کنند، پس از دریافت این نرم‌افزار از پرداخت کارمزد مربوط به استخر معاف شده و دیگر مبلغی بابت کارمزد از حساب آنها کسر نخواهد شد.

اسلاش پول یکی از زیرمجموعه‌های شرکت برینز (Braiins) است که به‌صورت تخصصی در حوزه تولید محصولات نرم‌افزاری و ارائه خدمات مرتبط با استخراج بیت کوین فعالیت می‌کند.

این مجموعه که فعالیت خود را به‌عنوان اولین استخر استخراج بیت کوین از سال ۲۰۱۰ میلادی آغاز کرده است، در حال حاضر با دراختیارداشتن نزدیک به ۸ درصد از کل هش ریت شبکه بیت کوین، در جایگاه هفتم قدرتمندترین استخرهای استخراج این ارز دیجیتال و بالاتر از چندین استخر‌ مطرح جهان قرار گرفته است.

نمایی از داشبورد استخر اسلاش پول به زبان فارسی

برخورداربودن از سیستم پرداخت پاداش قابل‌تنظیم، امکان رصد کارکرد هر دستگاه و دریافت هشدار با تغییر هش ریت ماینرها، قابلیت اشتراک‌گذاری APIهای مختلف به‌صورت کاملاً اَمن، امکان دریافت خروجی از اطلاعات مربوط به پاداش‌ها و فعالیت دستگاه‌ها، شخصی‌سازی برنامه‌ها برای فارم‌های بزرگ، دسترسی لحظه‌ای به داشبورد استخر از طریق اپلیکشین موبایلی و بسیاری موارد دیگر، از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد استخر اسلاش پول است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.