کتاب «بیت کوین و بلاکچین برای عموم» منتشر شد

به گزارش آفتاب علی پاک باخته گان زنجانی، نویسنده کتاب نوشته است: این کتاب به مقدمات بلاک چین ها، بیت کوین، قراردادهای هوشمند و کریپتوکارنسی می پردازد و در عی حال  به بررسی تمام بلاکچین های موجود در بازار پرداخته و کارکردها و کاربردهای آنها را معرفی می کند. همچنین چشم انداز فناوری بلاکچین را بررسی کرده و به برخی نکات مهم در پروژه های بلاکچین می پردازد .
پاک باخته گان زنجانی گفت: در این کتاب با نصب کیف پول اتریوم، ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند و ورود بیت کوین و فکتوم و کسب کریپتوکارنسی آشنا می شوید.
این کتاب آموزش کار با بیت کوین است  و به موضوعاتی مانند ساخت کیف پول ، انتقال پول، معرفی کیف پول ها، معرفی کریپتوکارنسی دیگر و غیره می پردازد.
این آموزش گام به گام و ساده ای است که هر کسی می‌تواند با تمرین و تکرار  با روش هایی کار با کیف پول‌ها آشنا شود و در این کار به مهارت برسد .
نویسنده این کتاب گفت:
به نکات کلیدی این کتاب توجه کنید به اخطار ها و هشدارها و نکات فنی دقت کنید .این کتاب علاوه بر مطالب عملی به نکات تئوری و ایده ها و نظریه های کار با بیت کوین و ارزهای دیگر نیز می پردازد .
پاک باخته گان زنجانی اظهار کرد: شاید زمانی کسی فکرش را نمی‌کرد اسکناس کاغذی و شمردنش جای خود را به کارت هایی بدهد که در دور افتاده ترین نقاط ایران پیدا شود و  یا صحبت کردن با دوستان و آشنایان مقیم خارج از کشور تنها با گوشی تلفن همراه به صورت ویدئویی امکان پذیر باشد اما امروز این دو در کنار هزاران چیز دیگری که تکنولوژی تغییرش داده جزو پیش و پا افتاده ترین کارها و واقعیت‌های روزمره زندگی مان به شمار می‌روند، بیت کوین و سایر کریپتوهایی که  امروز قشر قابل‌توجهی از مردم در موردش حرف می زند هم کم کم دارد به  یکی دیگر از واقعیت های روتین زندگی مدرن تبدیل می شود با این تفاوت که هنوز به کل زندگی مان  مسلط نشده و حالا هم افراد زیادی هستند که آن را نمی شناسند و نمی دانند که به زودی قرار است بر روی زندگی مالی مان نیز سایه بیاندازد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.