سولانا می‌تواند رقبا را شکست دهد

به گزارش خبرنگار ایمنا، یاکوونکو در مصاحبه جدیدی با یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Circle، جرمی آلیر، می‌گوید که تعداد کاربران فعال روزانه در سولانا از سایر پلتفرم‌های قرارداد هوشمند، مانند اتریوم و راه حل مقیاس بندی لایه دو پالیگان (MATIC) بیشتر است.

سولانا حدود دو میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، اما کاربران فعال روزانه پالیگان و اتریوم، در حدود ۳۰۰ هزار یا کمتر از آن می‌باشند. برای من، این یک معیار واقعاً مهم است، زیرا نشان می‌دهد که فعالیت‌های انسانی واقعی‌تر باعث می‌شود افراد بیشتری در این زنجیره کاری فعالیت کنند. این واقعاً هیجان‌انگیز است.

یاکوونکو می‌گوید که هدف سولانا این است تا حد امکان توسعه‌دهندگان و کارآفرینان، محصولات خود را در شبکه بلاک‌چین عرضه کنند؛ او مسیری را ترسیم می‌کند که معتقد است روزی سولانا به تعداد خیره کننده ۱۰۰ میلیون کاربر خواهد رسید.

چیزی که ما فعالانه در تلاش هستیم تا به آن دست یابیم، این است که به همه این کارآفرینان جدید اجازه دهیم پروژه‌های خود را راه اندازی کرده، محصولات خود را عرضه کنند. چیزی که می‌خواهم ببینم این است که آیا ما واقعاً به تعداد هزار تیم فعال در سولانا خواهیم رسید؟ چیزی که در هکاتون اتفاق می‌افتد. یا ده هزار؟ آیا می‌توانیم این عدد را حتی بزرگ‌تر کنیم؟ زیرا اگر این اتفاق بیفتد، اگر واقعاً به نقطه‌ای برسیم که هزاران برنامه‌نویس در حال ساختن پروژه‌ای باشند، آنگاه رسیدن به نقطه‌ی عطف ۱۰۰ میلیون کاربر زیاد دور نیست. شما نمی‌توانید آن موج را متوقف کنید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.