SEC نماینده دارندگان XRP را به ترویج خشونت متهم کرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، با انتشار یک یادداشت پاسخ قانونی دیگر، به مخالفت با دخالت دارندگان XRP در پرونده علیه ریپل پرداخت.
به گزارش سکه نیوز به نقل از یو تودی، SEC اظهار داشت که آنها نمی توانند به عنوان amici curiae (دوستان دادگاه) ظاهر شوند زیرا بسیار اندک هستند و منافع آنها با منافع متهمان همسو است.

 

جان دیتون، نماینده حقوقی دارندگان XRP نیز به حمله به SEC متهم شده است. در این یادداشت آمده است:
«نماینده دارندگان، از دشنام و ناسزا گویی علیه SEC استفاده می کند و خشونت فیزیکی علیه SEC و کارمندان آن را توصیه می کند.»
در پاسخ اولیه، SEC دو مورد را ذکر کرد که در آن دیتون خشونت فیزیکی و ناسزاگویی را ترویج کرده است:
«به عنوان مثال، در پاسخ به یک گزارش مربوط به پرونده، در تاریخ 21 مارس دیتون توییت کرد فقط یک راه برای مواجهه با این قلدر (کمیسیون) وجود دارد و آن هم مشت به صورت این *** (دشنام) است. در 3 مارس نیز دیتون ویدیویی را پست کرد که در آن رئیس سابق SEC جی کلیتون را فاسد می خواند و به او تهمت مصرف مواد مخدر می زد.»
SEC همچنین اظهار داشت که دارندگان XRP در تلاشند تا به طور نامناسبی مسائل مربوط به ریپل را گسترش دهند.

دیتون ترویج خشونت را انکار می کند

به نوبه خود، دارندگان ادعا می کنند که SEC با نمایش دیتون به عنوان یک توطئه گر، به وی حمله می کند.
نمایندگانِ دارندگان، این ترویج خشونت را انکار می کنند، و اظهارات فوق را به عنوان طنز و شوخی کوچک جلوه می دهند. آنها می گویند:
«استفاده SEC از سناریوی فوق مبنی بر اینکه وکیل دیتون در حال ارتقا خشونت یا مصرف مواد مخدر است ناراحت کننده و رقت انگیز است. این یک تلاش واضح است که جایگاه و شخصیت وکیل دیتون را در پایین ترین سطح قرار دهد، به این امید که تأثیر منفی بر درخواست مداخله دارندگان بگذارد.»
علاوه بر این، دارندگان XRP تأکید می کنند که منافع قابل توجهی در پرونده دارند، اما توسط ریپل به اندازه کافی نمایندگی نمی شوند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.