آیا قیمت شیبا به یک سنت می‌رسد؟

اکوسیستم شیبا در حال کار بر روی گسترش پروژه خود است و می‌توان گفت که موفق هم عمل کرده است. حالا نیز اخباری درباره توکن‌سوزی این رمزارز به گوش می‌رسد که می‌تواند قیمت شیبا را تا 0.01 دلار نیز بالا ببرد!

به گزارش سایت یوتودِی، به تازگی و در توییت جدیدی که Shibburn منتشر کرده است، اکوسیستم شیبا هم‌اکنون نیز توکن سوزی می‌کند اما هنوز تاثیر آن بر قیمت مشخص نشده است.

صفحه توییتری Shibburn چندین عامل را مشخص کرده است که می‌تواند قیمت هر واحد شیبا را تا 0.01 دلار هم بالا ببرد!

اگر چه با توجه به شرایط فعلی بازار، این مسئله بسیار دور از ذهن است. ولی با توجه به کار‌هایی که توسط تیم شیبا انجام می‌شود، این اتفاق ممکن است رخ دهد.

در 24 ساعت گذشته حدود 11 میلیون عدد توکن شیبا سوزانده شده است. متعاقبا چندین تراکنش در 24 ساعت گذشته نیز توانستند به سوزاندن شیبا کمک کنند و حدود 700 میلیون شیبا را بسوزانند.

بر اساس گزارش سایت Shibburn در 24 ساعت گذشته، سوزاندن توکن شیبا حدود 5900 درصد افزایش یافته است!

سایت Shibburn همچنین گزارش کاملی از توکن سوزی‌های شیبا داد و عنوان کرد که به غیر از توکن سوزی که توسط آقای ویتالیک بوترین (Vitalik Butrin) انجام شد، ما تاکنون حدود 61.8 میلیارد واحد توکن شیبا را سوزانده‌ایم.

Shibburn همچنین اظهار داشت که در ماه‌های آگوست و سپتامبر سال 2021 نیز توکن سوزی گسترده‌ای انجام داده بود و گزارش آن را نیز منتشر کرده بود.

این توکن سوزی مجموعا توانسته بود باعث از بین رفتن حدود 15 میلیارد شیبا شود. جالب است که بدانید همزمان با توکن سوزی عظیم شیبا، نهنگ‌های اتریوم نیز درحال انباشت شیبا هستند.

بر اساس گزارش سایت WhaleStats یکی از نهنگ‌های اتریوم به تنهایی حدود 1 میلیون دلار شیبا خریده است!

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.