روند قیمت دوج کوین چه می‌شود؟

دوج کوین برای بیش از شش ماه بین 0.3261 دلار و 0.1685 دلار در نوسان بود تا اینکه خرس‌ها در 5 ژانویه با یک ریزش قیمت، سطح 0.1685 دلار را از حمایت به مقاومت تغییر دادند. روند نزولی اخیر عملاً دوج کوین را در 11 هفته گذشته زیر تمام سطح‌های EMA خود نگه داشته است.

از اینجا به بعد، تا زمانی که این آلت کوین یک تثبیت کندل بالاتر از مقاومت 0.1456 دلار ایجاد کند، خطوط EMA همچنان یک مانع برای رشد دوج کوین از سقوط طولانی مدت خواهند بود.

دوج کوین از زمان اوج قیمت در 28 اکتبر، بیش از 66 درصد کاهش یافت تا جایی که در 22 ژانویه به پایین‌ترین سطح قیمت 9 ماهه خود سقوط کرد. در طول این مرحله، تنها تلاش‌های صعودی قابل توجهی برای بازیابی قیمت زمانی بوده است که ایلان ماسک توییتی با مضمون سگ منتشر می‌کرد.

پس از شکست کانال نزولی (زرد)، بسیار مهم بود که خریداران وارد عمل شوند و از منطقه 0.145 دلاری دفاع کنند تا از تست حمایت 42 هفته‌ای 0.13 دلاری جلوگیری کنند. در 11 روز گذشته، گاوها برای برای صعود قیمت فشار آورده‌اند اما تا‌کنون موفق نبوده‌اند.

این فشار در صورت تداوم می‌تواند باعث آزمایش مجدد خط روند بالایی شود که با 55 EMA نیز منطبق است. اما توجه به کاهش حجم در این بازه زمانی بسیار مهم است که نشان‌دهنده ضعف حرکت صعودی اخیر است. بنابراین، هر بسته شدن قیمت بیش از 0.1456 دلار در روزهای آینده همچنان نیروی کافی برای بازگشت قوی روند صعودی نخواهد بود.

اگرچه RSI در یک روند صعودی بوده است، اما همچنان باید تعادل خود را در نمودار روزانه تغییر دهد تا سطح صعودی را تأیید کند. اکنون، باید منتظر شکسته شدن فوری سطح 0.1456 دلار باشیم. اگر این اتفاق رخ دهد، دیدن سطح قیمت 0.1685 دلار برای سرمایه‌گذاران / معامله‌گران غافلگیر‌کننده نیست.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.