عقب‌گرد بیت‌کوین به کانال ۳۸ هزار دلاری

تهران- ایرنا- بازار معاملات ارزهای دیجیتال امروز نزولی است و تنها تعداد کمی از رمزارزها توانسته‌اند افزایش قیمت را تجربه کنند. روند نزولی این بازار امروز بیت‌کوین را به کانال قیمت ۳۸ هزار دلاری بازگرداند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، نوسانات بازار رمزارزها همچنان ادامه دارد. برخی روزها بازار سراسر سبز است و در روزهای دیگر، مانند امروز روند معاملاتی اغلب رمزارزها قرمز می‌شود.

بر اساس رصد بازار رمزارزها (coinmarketcap.com) در ساعت ۱۴ و۲۰ دقیقه امروز، نرخ بیت‌کوین با کاهش حدود ۳ درصدی نسبت به روز گذشته، با کاهش بیش از هزار دلار، به قیمت ۳۸ هزار و ۲۲۴ دلار در بازار معامله شد. بیت‌کوین که هفته‌های گذشته به ۳۴ هزار دلار نیز رسیده بود، روند صعودی خود را تا ۴۴ هزار دلار پیش برد، اما این صعود پایدار نبود به طوری که امروز دوباره به کانال قیمتی ۳۸هزار دلار بازگشته است.

علاوه بر بیت‌کوین، رمز ارز اتریوم نیز با کاهش قیمت بیش از حدود پنج درصد نسبت به هفته گذشته، به قیمت ۲ هزار و ۶۲۲ دلار رسید.

در این بازار، اکنون ۱۷ هزار و۸۶۳ رمرارز در حال مبادله هستند. دامیننس (/Dominance تسلط بر بازار) بیت‌کوین اکنون به ۴۲ درصد رسیده است. سهم اتریوم در این بازار نیز امروز به ۱۸.۲ درصد رسید.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال اکنون به یک هزار و ۷۲۷ میلیارد دلار رسیده است.

بر اساس آخرین آمار، ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) امروز۷۲۵ میلیارد و ۱۳۶ میلیون دلار و ارزش بازار اتریوم نیز ۳۱۴ میلیارد و ۱۳۴ میلیون دلار است.

در بازار امروز، تتر (Tether) یک دلار، یو اس دی کوین (USD Coin) یک دلار، بی. ان. بی (BNB) ۳۶۶ دلار و۳۹ سنت، سولانا (Solana) ۸۹ دلار و۹۴ سنت، کاردانو (Cardano) ۸۷ سنت، ریپل (XRP) ۷۲ سنت، ترا (Terra) ۷۳ دلار و ۷۳ سنت و آوالانچ (AVAX)  با قیمت ۷۴ دلار و ۶۷ سنت معامله شد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.