یک سیگنال صعودی دیگر برای کاردانو!

پروژه کاردانو در طول سال‌های اخیر دستاوردهای بزرگی داشته است. این ارز دیجیتال پویا و جوان در سال ۲۰۲۱ بیش از ۷۰۰ درصد رشد داشت. به نظر می‌رسد این روند در سال ۲۰۲۲ هم ادامه داشته باشد.

به گزارش وب سایت ای‌ام‌بی‌کریپتو، علی مارتینز (Ali Martinez)، تحلیلگر معروف حوزه ارزهای دیجیتال، با انتشار توییتی در تاریخ ۱۷ فوریه، از افزایش قابل‌توجه فعالیت درون زنجیره‌ای در شبکه کاردانو خبر داد. به گفته این تحلیلگر، تعداد آدرس‌های جدیدی که روزانه در شبکه ADA ایجاد می‌شوند، با ۱۶۷ درصد افزایش به ۱۱۲٫۵ هزار آدرس رسیده است.

یک سیگنال صعودی دیگر برای کاردانو!

مارتینز معتقد است که افزایش مداوم این معیار می‌تواند افزایش قیمت ارز دیجیتال کاردانو را به همراه داشته باشد.

علاوه بر این، به گزارش شرکت تحلیلی مساری (Messari)، حجم تراکنش‌های کاردانو توانسته بار دیگر از اتریوم پیشی بگیرد و پس از بیت کوین، جایگاه دوم را به خود اختصاص دهد. بر اساس داده‌های منتشرشده توسط این شرکت، در ۲۴ ساعت گذشته، کاردانو ۱۵٫۰۶ میلیارد دلار تراکنش را پردازش کرده، در حالی که حجم تراکنش‌های پردازش شده توسط اتریوم در همان بازه زمانی، برابر با ۶٫۷۱ میلیارد دلار گزارش شده است.

یک سیگنال صعودی دیگر برای کاردانو!

با این حال، در زمان انتشار این خبر و به دنبال افت کلی بازار کریپتو، ارز دیجیتال ADA با ۲٫۶۴ درصد کاهش قیمت نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، در محدوده ۱٫۰۴ دلار معامله می‌شود.

در همین حال، به گزارش پلتفرم اینتودبلاک (IntoTheBlock)، حدود ۷۶ درصد از از هودلرهای ADA در ضرر هستند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.