پیش‌بینی جدید کیوساکی مشهور در مورد قیمت بیت کوین

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) نویسنده معروف و موفق کتاب پدر پولدار، پدر فقیر، در توییتی نسبت به دستور جو بایدن (Joe Biden) مبنی بر تنظیم مقررات بازار رمزارزها واکنش نشان داد.

به گزارش سایت بنزینگا، آقای کیوساکی به 1.8 میلیون دنبال کننده‌اش در توییتر، حرف عجیبی زد! او گفت که انتظار دارد تا پس از تنظیم مقررات بازار کریپتو بر اساس دستور بایدن، رمزارزها، به رمزارزهای دولتی تبدیل شوند!

پس از این اظهار نظر، بسیاری از کاربران به او انتقاد کردند. بعضی از کاربران درباره اطلاعات کم کیوساکی در حوزه بازار رمزارزها صحبت کردند و عنوان کردند که اگر رابرت کیوساکی اطلاعات کمی نیز درباره بازار رمزارزها داشت، این حرف را نمی‌زد!

برخی از کاربران و طرفداران بیت کوین و بازار رمزارزها عنوان کردند که کیوساکی اصلا بیت کوین (Bitcoin) را درک نکرده است!

بعضی از کاربران نیز به توییت قبلی کیوساکی اشاره کردند و گفتند که همین 6 ساعت پیش بود که رابرت، مردم را به خرید طلا، بیت کوین و اسلحه تشویق می‌کرد! حالا و پس از تنها 6 ساعت، نظری منفی را درباره آن منتشر کرده است!

رابرت کیوساکی همواره طرفدار بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) و در کل، تمام بازار رمزارزها بوده است و همیشه مردم را به خرید آن تشویق کرده است.

طبق دستور جو بایدن، قرار است تا چارچوبی برای بازار رمزارزها تعریف شود و این مسئله قرار است تا پایان هفته اجرایی شود.

هنوز نمی‌توان با قطعیت از اثرات کوتاه مدت و بلند مدت این اقدام دولت بایدن بر بازار رمزارزها صحبت کرد، باید منتظر بود و دید که در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.