چرا این کاربر بیش از ۲۰۰ اتر کارمزد پرداخت کرد؟

ساعاتی پیش یک شخص ناشناس برای ضرب 1000 توکن غیر مثلی از کلکسیون Tobby Cats به میزان 200 اتر یا 553000 دلار کارمزد پرداخت کرده است. لازم به ذکر است که به طور کلی تولید این 1000 توکن حدود 300 اتر یا 785,650 دلار هزینه داشته است.

به گزارش سایت یوتودِی، چند ماهی می‌شود که این پروژه مورد توجه اعضای جامعه NFT قرار گرفته است. در روز 22 فوریه، Tobby Cats از نظر حجم معاملات به اولین کلکسیون در بازار محبوب OpenSea تبدیل شد. لیست انتظار 48 ساعته برای ضرب توکن‌های این پروژه از روز دوشنبه آغاز شد. باقی توکن‌ها هم برای عموم مردم عرضه شد.

یکی از کاربران توییتر به نام 0xngmi مقدار کارمزد و هزینه‌های جاری برای ضرب هر یک NFT را محاسبه کرده است. در حال حاضر، «کف قیمت» توکن‌های این پروژه 0.48 اتر یا 1291 دلار است. در ضمن کلکسیون Tubby Cats که در حال حاضر شامل 20,000 توکن غیر مثلی می‌شود، 10,238 هولدر منحصر به فرد دارد.

اخیرا این جانورهای زیبا و دوست داشتنی به بحث داغ جامعه و محافل NFT تبدیل شده است و با وجود اصلاح شدید قیمت ارزهای دیجیتال، توکن‌های آن مورد توجه خریداران زیادی قرار گرفته است.

این پروژه از سیستم افشای تصاعدی استفاده می‌کند که از تولید کمیاب ترین آیتم‌ها با کارمزد کم توسط تولید کنندگان NFT جلوگیری می‌کند. همانطور که از نام این کلکسیون پیداست، «توبی‌ها» به شکل تصاعدی در طول پروسه ضرب و در بسته‌هایی افشا می‌شوند که هر کدام از این بسته‌ها شامل 1000 آیتم می‌شود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.